Gdzie na rower? Ciekawe regiony Polski

Rafał Muszczynko
07.08.2014 14:49
A A A
Rowery nad Jeziorem Kortowskim

Rowery nad Jeziorem Kortowskim (fot. PRZEMYSLAW SKRZYDLO)

Wiele osób zapewne ma już plany, gdzie pojedzie jeszcze w te wakacje. Dla tych, którzy zamierzają być spontaniczni, nie mają pomysłu, albo ich plany właśnie się zawaliły, przedstawiamy kilka mniej lub bardziej gotowych propozycji.
Zobacz zdjęcia (7)
Komentarze (22)
Zaloguj się
 • orstes

  Oceniono 34 razy 34

  artykuł/slajdy na bardzo niskim poziomie merytorycznym.. Bory Tucholskie, trasa Bydgoszcz - Gdańsk.. Pomorze, Świnoujście - Hel? no ja was proszę.. zabrakło mi tu jeszcze trasy Mazowsze, Mława - Radom, byłoby więcej slajdów..
  Trasą nie jest podanie dwóch miejscowości, oddalonych od siebie o tyle, że przejechanie ich w jeden dzień jest mało wykonalne, trasa to coś co można pokonać jednego dnia, tu tego nie widzę.

 • blank8

  Oceniono 7 razy 7

  Kapitalne slajdowisko. Można upaść niżej? To jakby napisać, że fajne trasy rowerowe są w Nowej Zelandii w okolicach Auckland i chlasnąć zdjątko jakiejś górki z rowerkiem w tle, a na drugim slajdzie dać Bornholm z fotką znad morza. Litości!

 • Oceniono 4 razy 2

  Polecam Ponidzie, piękna okolica i wiele ciekawych tras!
  Nie masz roweru?
  Polecam wypożyczalnię rowerów i kajaków www.ponidziekajakiem.pl

 • Marek Barek

  Oceniono 2 razy 2

  Miasto na śląsku ze współczynnikiem ujeziornienia dorównującym średnim gminom na mazurach - Dąbrowa Górnicza - jeziora Pogoria (I, II, II, IV) otoczone są wspaniałymi ścieżkami rowerowymi - polecam: wasthere.com/europe/pl/show-entry/3/jezioro-pogoria-iii-d%C4%85browa-g%C3%B3rnicza

 • bajking

  Oceniono 1 raz 1

  Gazeto! 4 tys /msc + 2 tys na wydatki (pociagi, noclegi itd) a bede wam robil takie teksty jak nikt :)
  narowerze.blox.pl

 • kakaowe-oko-1

  Oceniono 1 raz 1

  Dolina Baryczy i największy w Europie rezerwat ornitologiczny, gdzie żyje najwięcej gatunków ptactwa w jednym miejscu w Europie - Stawy Milickie na Dolnym Śląsku, gdzie nie można niczym innym jak tylko rowerem bądź piechotą przemierzać kilometry ścieżek oraz trasy rowerowe Sudetów z widokami zapierającymi dech w piersiach! POLECAM!!!

 • baherit

  Oceniono 1 raz 1

  Zwierzyniec na Roztoczu jest już strasznie oklepany i rozjeżdżony, lepsze na rower jest południowe Roztocze (okolice Narola, Horyńca) Szczególnie polecam na rower najwyższe wzniesienie na Roztuczu - Wielki Dział

 • Oceniono 5 razy 1

  Niezbyt ciekawe. Banał, o którym każdy wie. Proszę podać konkretną trasę.
  www.wyprawynarowerze.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX