Wsiądź na rower i pomóż światu

02.09.2016 11:23
Infografika - wsiądź na rower!

Infografika - wsiądź na rower! źródło: LeGrand

Miasta zaczynają nas męczyć. To nie opinia, lecz fakt - z badań jasno wynika, że coraz więcej Polaków i Polek marzy o prostym wyjeździe na wieś, gdzie co rano będą wysłuchiwać odgłosów natury zamiast ryku przejeżdżających aut.
Komentarze (6)
Wsiądź na rower i pomóż światu
Zaloguj się
 • rowerowy365

  0

  Kilka lat temu za namową kolegów przesiadłem się na rower. OK 500zł miesięcznie zostaje w kieszeni za niezatankowane paliwo. Dodatkowo parę kilo mniej na wadze i parę centymetrów mniej w obwodzie. A najlepsze jest zimą: miny ludzi marznących na przystankach i kulących się w samochodach - bezcenne :)

 • jagi.pk

  0

  Potwierdzam: średnia prędkość jazdy autem w mieście to 30 km/h. Jak to zobaczyłem na ekranie mojego komputera, to od razu kupiłem rower i od kilku lat dojeżdżam cały rok do pracy rowerem. Jaki sens płacić takie wysokie koszty za utrzymanie samochodu, jak rowerem jest niewiele wolniej, a często szybciej.

 • uthark

  0

  "Kręcenie korbą działa też zbawiennie na stawy, zwłaszcza kolanowe. "

  Sam tego doświadczyłem. Gdyby ktoś mówił, że rower jest dobry dla "młodych, zdrowych byczków", to miałem problem z kolanem i właśnie m.in. regularna jazda rowerem spowodowała, że aktualnie kolano jest zupełnie zdrowe.

 • uthark

  0

  "Zapomnij o problemach z parkowaniem"

  Są miejsca, gdzie jest problem z zaparkowaniem roweru. W większości przypadków ze względu na skandalicznie małą liczbę miejsc dla rowerów, ale są miejsca, gdzie miejsc parkingowych dla rowerów jest dużo, ale rowerów jest zatrzęsienie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX