Co musisz wiedzieć o rowerach elektrycznych?

Michał Brzozowski, Mateusz Romian
22.05.2014 16:34
Film ten polecamy wszystkim, którzy kiedykolwiek zastanawiali się nad zakupem roweru elektrycznego, ale również tym, którzy nigdy o tym nie myśleli. Wyjaśniamy czym różni się rower elektryczny od zwykłego, obalamy mity związane z rowerami elektrycznymi, omawiamy zagadnienia dotyczące zarówno wygody, jak i ekonomii użytkowania roweru elektrycznego.
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • blank8

  Oceniono 9 razy 7

  Rowery elektryczne to całkiem ciekawy patent, a ich liczba na rynku nie rośnie bez przyczyny. Ostatnio nawet znalazłem drewnianego elektryka - biketrendy.pl/rower-z-debowego-konara/ podobno pierwszy na świecie. Elektryczne są po prostu wygodne, nie tylko dla leniwych jeżdżących po chleb w mieście, ale także w ciężkim terenie, pomagają po prostu wjechać tam, gdzie pedałować ciężko. Oczywiście ma też wielu zagorzałych przeciwników, ale to tak jak z innymi wynalazkami, narzekający zawsze się znajdą.

 • sealion

  Oceniono 6 razy 6

  Super, szkoda że w filmie nie wyjaśniono jak działa taki rower - wspomaga czy zastępuje pedałowanie bo widziałem i takie i takie.

 • henio1946

  Oceniono 4 razy -2

  zainstaluj wtyczkę flash player to obejrzysz a jak oglądam mecz przez internet to flash player spowalnia oglądanie jeszcze więcej mnie denerwują ciasteczka chociaż nie jestem głodny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX