Niezbędnik rowerzysty: Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą

Michał Brzozowski, Mateusz Romian
15.04.2014 00:03
Zabezpieczenie roweru nie jest łatwą sprawą. Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą? Jakie zapięcie do roweru wybrać? Przedstawiamy 4 najbardziej popularne zabezpieczenia rowerowe i pokazujemy jak prawidłowo wykorzystać potencjał używanego przez ciebie zabezpieczenia rowerowego.
Więcej o:
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • Smotrec Tomnatyk

  Oceniono 15 razy 5

  jakim trzeba być kretynem żeby promować zapinanie roweru linką? skoro doszliście już do tego że to żadne zabezpieczenie i powiedział to nawet wasz "pan ekspert" w filmiku obok, to na jaką cholerę linka obecna jest na tym filmie? ile jeszcze będzie się robić z ludzi jeleni sprzedając, promując i reklamując jako zabezpieczenie coś co nie zabezpiecza?

 • Link Pomocny

  0

  Zabezpieczając rower przed złodziejami, warto pomyśleć także o wykupieniu polisy chroniącej przed kradzieżą. Teraz każdy klient, który kupuje rower w Tesco otrzymuje do niego bezpłatne roczne ubezpieczenie od kradzieży w LINK4. Wystarczy zachować dowód zakupu.

 • joe_brody

  0

  Ostatnio pojawiły się alarmy rowerowe - z czujnikiem wstrząsu i/lub czujnikiem przecięcia linki, na kod lub pilota, być może są też takie z powiadamianiem na komórkę właściciela. Może by tak Redakcja oceniła, ile są warte?

 • kocurxtr

  Oceniono 6 razy 0

  jest TYLKO JEDEN pewny sposób - nie oddalać się od roweru dalej niż na trzy metry, nawet gdy jest 'przypięty'

  jak jestem na wypadzie/wycieczce a muszę coś kupić - nie kupuję w sklepach, z których mnie wypraszają z rowerem; rozumiem ich postawę - grzecznie wychodzę i jadę do innego sklepu
  chyba, że mogę zostawić rower pod okiem kumpi...
  z reguły w 4 na 5 sklepów nie mam problemu...

 • mi.hauu

  Oceniono 6 razy 0

  Huraaa! jaka pyszna rada! dziękujemy! ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX