Najlepsze europejskie miasta dla rowerzystów [BLOG]

Autor bloga aktywnypodróżnik na naszych łamach prezentuje cykl ciekawych artykułów o europejskich miastach, które są wyjątkowe dla rowerzystów.

Projekt ten to zbiór przydatnych informacji dla każdego rowerzysty chcącego odwiedzić europejskie miasta. Czytając cykl możemy dowiedzieć się o tym gdzie kupić lub wypożyczyć rower, na co zwrócić uwagę poruszając się jednośladem po mieście, czego unikać by czuć się bezpiecznie. Zapraszamy do lektury. Dotychczas ukazały się poradniki dotyczące takich miast jak:

Amsterdam część 1 i część 2

Paryż część 1 i część 2

Barcelona część 1 i część 2

Kopenhaga część 1 część 2 i część 3

Więcej o:
Komentarze (6)
Najlepsze europejskie miasta dla rowerzystów [BLOG]
Zaloguj się
 • rowerowy365

  Oceniono 6 razy 6

  Najlepsze jest moje miasteczko (wioska?). Jedna prosta droga, jeden wąski chodnik i debile w samochodach co zamiast dopuszczalnych 40 jadą 70. Normalnie jazda bez trzymanki.!!!

 • wojtrower

  Oceniono 9 razy 3

  W tych miastach powinien się też znaleźć Gdańsk

 • 1spruce

  Oceniono 7 razy -1

  Najlepsze (europejskie?) miasto dla rowerzystów jest miasto Londyn. Co trzeba wiedzieć? Nic. Wszystko jest napisane albo pokazane. Tam informacja szuka ciebie a nie ty informacji. Wystarczy wiedzieć, że ruch jest lewostronny. Ale on jest, jak wiadomo, naturalny, czyli prawidłowy, o czym można się przekonać po pierwszych 100 jardach jazdy. A co piszą londyńscy blogerzy to niech piszą. Widocznie lubią pisać zamiast jeździć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX