Uwaga konkurs! Wygraj rowery, sakwy i inne akcesoria!

Polska na Rowery i fundacja Allegro All4PlanetW zapraszają na konkurs! W dniach 9-27 września przejedź w sumie 50 kilometrów na rowerze z aplikacją mobilną w telefonie, potem wypełnij formularz na stronie organizatora i wskaż, gdzie Twoim zdaniem najbardziej brakuje stojaków rowerowych. Spośród autorów odpowiedzi zostaną wyłonieni zwycięzcy, a przejechany dystans trafi na konto województw, które rywalizują o stojaki.

KLIKNIJ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

Akcja "Kręć kilometry Zaparkuj klimatycznie" fundacji Allegro All4Planet trwa w najlepsze, a jej uczestnicy w walce o stojaki dla swoich województw przejechali już ponad 387 tysięcy kilometrów. Polska na Rowery od początku jest patronem akcji.

Tych, którzy do tej pory nie wzięli udziału w akcji, organizator wraz z Polską na Rowery zachęca: Do 27 września przejedź 50 kilometrów (nie musi to być jednego dnia) z włączoną aplikacją mobilną (aplikacja „Kręć kilometry” jest darmowa, dostępna na systemy operacyjne iOS - POBIERZ STĄD i Android - POBIERZ STĄD) i walcz o nagrody.

CO MOGĘ WYGRAĆ?

Nagrody we Wrześniowym Wyzwaniu All4Planet i Polski na Rowery

W konkursie do wygrania są dwa rowery Trek, 20 kompletów rowerowych sakw i inne rowerowe gadżety. (SPRAWDŹ TUTAJ)

WALCZYSZ TEŻ O STOJAKI

Biorąc udział w "Wyzwaniu wrześniowym" tworzonym wspólnie w Polską na Rowery nie tylko możesz wygrać nagrody dla siebie - walczysz też o stojaki, które postawi Fundacja: - Decyzja o lokalizacji stojaków jest więc w rękach, a raczej nogach uczestników akcji. To oni przez swoją aktywność będą mieli wpływ na to, gdzie postawimy kolejne parkingi dla rowerów - mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet. I dodaje - To nie jest kolejny konkurs z cyklu „wyślij sms”. W naszej akcji stawiamy na ruch, wspólną zabawę i kręcenie tytułowych kilometrów. Chcemy zmobilizować Polaków, by ruszyli się z domu i zadbali trochę o swoją kondycję. A przy okazji przekonali się, że rower to wygodny, szybki i ekologiczny środek transportu.

Akcja „Kręć kilometry, zaparkuj klimatycznie” organizowana jest już po raz drugi. W ubiegłym roku uczestnicy przejechali łącznie prawie 80 tysięcy kilometrów i dodali ponad 1000 propozycji ciekawych tras rowerowych. Dzięki ich aktywności, stojaki rowerowe pojawiły się między innymi w Krakowie, Starogardzie Gdańskim, Dąbrowie Górniczej, Pile, Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi, Bytomiu i Ostrowie Wielkopolskim.

NIE MASZ SMARTFONA? NIE MARTW SIĘ!

Jeżeli nie posiadasz smartfona z systemem iOS lub Android, w dalszym ciągu możesz wziąć udział w naszej zabawie! KLIKNIJ TUTAJ

Bieżącą rywalizację regionów można śledzić na http://zaparkujklimatycznie.pl