Merida Mazovia MTB Maraton wraca do Lublina

Pogoda zapowiada się piękna! Trasa wyścigu to okolice Zalewu Zemborzyckiego, prowadzi poprzez okoliczne lasy, pola, drogi szutrowe i asfaltowe. Jest zróżnicowana, jeśli chodzi o ukształtowanie terenu i ma charakter interwałowy.

Znajdujące się na niej wzniesienia uatrakcyjnią rywalizacje. Trasa Hobby i Fit wiedzie głównieMerida Mazovia MTB Marathon po terenach leśnych kompleksu Dąbrowa, natomiast Mega i Giga zostały wytyczone po urozmaiconym terenie Czerniejowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Są to najlepsze tereny do ścigania się na rowerach górskich w okolicach Lublina.

Miasteczko rowerowe powstanie w ośrodku wypoczynkowym MOSIR Bystrzyca „Słoneczny Wrotków” nad Zalewem Zemborzyckim. Po starcie zawodników na kibiców będzie czekało wiele atrakcji. Organizatorzy zapraszają do Strefy Rodzinnej Rozrywki i na ogólnorozwojowe zajęcia, które prowadzą trenerzy Klubu Gravitan. Przed samym startem przeprowadzą oni także rozgrzewkę dla startujących zawodników.

Start 17.06.2012, MOSIR Bystrzyca „Słoneczny Wrotków” nad Zalewem Zemborzyckim, dojazd od ul. Bosmańskiej i ul. Osmolickiej. Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach.

Więcej informacji na www.mazoviamtb.pl

Więcej o: