Blogi polskanarowery.pl - zapraszamy do akcji!

Już ponad 30 osób już ma swoje blogi na polskanarowery.pl. Także Wy możecie się przyłączyć do naszej akcji wirtualnie.

W ubiegłym roku uruchomiliśmy dla Was kalendarz rowerowy. Było to miejsce dla Was - na Wasze imprezy, Wasze wycieczki, Wasze spotkania i inicjatywy. W tym roku idziemy jeszcze dalej - uruchomiliśmy Rowerowe Blogi w serwisie polskanarowery.pl.

Dzięki temu zyskaliście zupełnie nowe możliwości. Zakładając i pisząc bloga, możecie informować o swoich imprezach i działaniach rowerowych - i to niezależnie czy jesteście zwykłymi rowerzystami, przedstawicielami organizacji rowerowych, czy sklepów sprzedających rowery lub akcesoria.

Możecie opisywać swoje wycieczki, zmagania, albo codzienne sytuacje na drodze. Możecie pisać o sprawach, które Was irytują, bawią, smucą, albo cieszą. O wszystkim tym, o czym my - z braku wiedzy lub czasu - napisać nie możemy. Najlepsze Wasze teksty będziemy się starali doceniać i promować. Niektóre z nich  pojawiają się na naszej stronie głównej, a nawet na stronie Gazeta.pl.

Więcej informacji o tym jak założyć i prowadzić bloga znajdziecie w naszym najczęściej zadawane pytania na temat blogów polskanarowery.pl. Jeśli macie pytania - piszcie na rowery@agora.pl - na pewno odpowiemy.

 

JAK ZAŁOŻYĆ BLOGA: INSTRUKCJA + FORMULARZ.

 

Bohdan, Rafał

 

PS.  Blogi, oprócz Was, ma też część naszego grona redakcyjnego: Agata i Rafał. Jest też warsztatowy blog naszej akcji, na którym będziemy informować o sprawach technicznych związanych z blogami i profilami na naszej stronie.

Więcej o:
Komentarze (2)
Blogi polskanarowery.pl - zapraszamy do akcji!
Zaloguj się
  • Marek Sikorski

    0

    Ja mam 65 lat i prowadzę bloga rowerowego od 6 lat. To link na mojego bloga: sikorski33.bikestats.pl/

  • Gość: bajking

    0

    mi sie nie chce przenosic tego wszystkiego z bloxa (narowerze.blox.pl) Jak ktos chce to moze mnie podlaczyc, zalinkowac, etc na PnR :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX