Komentarze (24)
Droga rowerowa prawie jak w Holandii. W Polsce!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: RJW

  0

  Nie zwrócono uwagi, że pieszy z dzieckiem na rowerku z kijem (nie zalecane) idzie sobie ścieżką, choć może to stwarzać zagrożenie. Na zwróconą w podobne sytuacji uwagę elegancka ka pani w ciąży wykazała się wymową "od ucha do ucha". Ścieżka jest jezdnią, jak by nie było, a nie alejką spacerową.

 • Gość: pitagor

  0

  Długość pond 3 km. Barierki są również w okolicach przystanków.

 • Gość: rowerek

  0

  Podstawowe pytanie - jaka jest DŁUGOŚĆ????
  Powiem krótko - zazdroszczę :(

 • Gość: gom1

  0

  Progi - OK. Barierki oddzielające pieszych (przy przejściach) od DDR - OK. Przydałyby się takie barierki przy przystanku, żeby ludzie czekający na autobus nie kręcili się po ścieżce. Zastanawiam się tylko, czy aby na pewno obniżenie DDR w stosunku do chodnika jest bezpieczne. Po zmroku można nie zauważyć tego krawężnika i zwyczajnie się obalić. Zwłaszcza, że jest to twór niespotykany na naszych drogach i przeciętny rowerzysta czegoś takiego się nie spodziewa. Faktycznie lepiej byłoby zbudować DDR w pasie jezdni i oddzielić od chodnika pasem zieleni. Ale wtedy samochody miałyby darmowy parking ;-)

 • Gość: bearowaty

  0

  może się podobać. Szkoda tylko że ciągle nawet dobrze wykonane ddry są przypisywane do chodnika a nie do jezdni. Może dojdziemy i do tego :0)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX