Górale na start - Wałbrzych (7 maja 2011)

Zapraszamy na zawody z cyklu "Górale na Start"

Organizator: KKW Jama Wałbrzych, OSiR Wałbrzych, gmina Wałbrzych

Termin i miejsce startu: 7 maja 2011, godzina 9:30, Hala Lekkoatletyczna im. Olimpijczyków Wałbrzyskich, ul. Chopina 1

Dodatkowe informacje: Wystartuj w jednych zawodach z licencjonowanymi zawodowcami. Dużo kategorii - startować mogą dzieci już 2 lat. Wymagany kask, konieczna rejestracja (w dniu imprezy od 8:00 lub na stronie organizatora).

Program:

8:00 - 9:00 Zapisy

9:30 Odprawa techniczna

10:00 Młodzik

10:02 Juniorka Młodsza

10:04 Młodziczka

11:00 M-17

11:02 M-14

11:04 K-19 + K-17 + K-14

11:45 M-11 + K-11

11:47 M-8 + K-8

12:10 Szkrabiątka Dziewczęta i Chłopcy

12:20 Szkraby Dziewczęta i Chłopcy

12:40 Masters Mężczyźni

12:42 Junior Młodszy

12:44 Juniorka + Masters Kobiety

14:00 Elita + Poniżej 23 + M-19

14:02 Junior

14:04 Elita Kobiet + Poniżej 23 lat kobiet

15:30 Koniec wyścigów

ok 16:00 dekoracja

Więcej informacji TUTAJ.

 

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

MAPĘ IMPREZ

8:00 - 9:00 Zapisy
9:30 Odprawa techniczna
10:00 Młodzik
10:02 Juniorka Młodsza
10:04 Młodziczka
11:00 M-17
11:02 M-14
11:04 K-19 + K-17 + K-14
11:45 M-11 + K-11
11:47 M-8 + K-8
12:10 Szkrabiątka Dziewczęta i Chłopcy
12:20 Szkraby Dziewczęta i Chłopcy
12:40 Masters Mężczyźni
12:42 Junior Młodszy
12:44 Juniorka + Masters Kobiety
14:00 Elita + Poniżej 23 + M-19
14:02 Junior
14:04 Elita Kobiet + Poniżej 23 lat kobiet
15:30 Koniec wyścigów
ok 16:00 dekoracja

8:00 - 9:00 Zapisy

9:30 Odprawa techniczna

10:00 Młodzik

10:02 Juniorka Młodsza

10:04 Młodziczka

11:00 M-17

11:02 M-14

11:04 K-19 + K-17 + K-14

11:45 M-11 + K-11

11:47 M-8 + K-8

12:10 Szkrabiątka Dziewczęta i Chłopcy

12:20 Szkraby Dziewczęta i Chłopcy

12:40 Masters Mężczyźni

12:42 Junior Młodszy

12:44 Juniorka + Masters Kobiety

14:00 Elita + Poniżej 23 + M-19

14:02 Junior

14:04 Elita Kobiet + Poniżej 23 lat kobiet

15:30 Koniec wyścigów

ok 16:00 dekoracja

8:00 - 9:00 Zapisy

9:30 Odprawa techniczna

10:00 Młodzik

10:02 Juniorka Młodsza

10:04 Młodziczka

11:00 M-17

11:02 M-14

11:04 K-19 + K-17 + K-14

11:45 M-11 + K-11

11:47 M-8 + K-8

12:10 Szkrabiątka Dziewczęta i Chłopcy

12:20 Szkraby Dziewczęta i Chłopcy

12:40 Masters Mężczyźni

12:42 Junior Młodszy

12:44 Juniorka + Masters Kobiety

14:00 Elita + Poniżej 23 + M-19

14:02 Junior

14:04 Elita Kobiet + Poniżej 23 lat kobiet

15:30 Koniec wyścigów

ok 16:00 dekoracja