Weekend Polska na Rowery -Święto Cykliczne - Gryfowskie Święto Cyklistów Dookoła Jeziora Złotnickiego (9 czerwca 2013)

Towarzystwo Gryfowskich Cyklistów oraz Towarzystwo Miłośników Gryfowa zaprasza na łatwą, lekką i przyjemną wycieczkę rowerową - Dookoła Jeziora Złotnickiego.

Termin i miejsce zdarzenia: 9 czerwca 2013, godzina 10:00, Rynek, Gryfów Śląski

Dodatkowe informacje: Towarzystwo Gryfowskich Cyklistów oraz Towarzystwo Miłośników Gryfowa zaprasza na łatwą, lekką i przyjemną wycieczkę rowerową - Dookoła Jeziora Złotnickiego.

O godzinie 10.00 wyjedziemy z gryfowskiego rynku (zbiórka przy fontannie). Pojedziemy przez wieś Wieżę, Złoty Potok do Złotnik Lubańskich i skręcimy do ośrodka wypoczynkowego "Złoty Sen". Potem przez zaporę nad jeziorem Złotnickim jedziemy do wioski Zapusta dalej do wsi Kałużna dojeżdżamy do Karłowic i przez most nad malowniczym jeziorem Złotnickim wracamy przez Wieżę do Gryfowa Śląskiego. Jest to łagodna i łatwa do przejechania trasa, zaplanowana z myślą o uczestnikach mający sporadyczny kontakt z rowerem.

Nie jesteśmy zawodowcami i wyczynowcami pod górki "podchodzimy". Naszym celem jest zwiedzanie i podziwianie mijanych krajobrazów, które mają łagodzić nasze skołatane nerwy. Wymagane są sprawne hamulce i jak zawsze zdrowy rozsądek. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Serdecznie zapraszamy cyklistów z bliska i z daleka.

Więcej informacji: TUTAJ

 

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o:
Skomentuj:
Weekend Polska na Rowery -Święto Cykliczne - Gryfowskie Święto Cyklistów Dookoła Jeziora Złotnickiego (9 czerwca 2013)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX