Szkolna Masa Krytyczna - Kraków (26 kwietnia 2013)

Setki cyklistów przejadą przez miasto promując codzienne dojazdy rowerem do szkoły. Zapraszamy do udziału wszystkich rowerzystów i rowerzystki, a szczególnie uczniów i uczennice krakowskich szkół!

Organizator: Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów

Termin i miejsce wydarzenia:
26 kwietnia 2013 o godzinie 18:00, wyruszy z Rynku Głównego Kraków.

Więcej informacji: Setki cyklistów przejadą przez miasto promując codzienne dojazdy rowerem do szkoły. Zapraszamy do udziału wszystkich rowerzystów i rowerzystki, a szczególnie uczniów i uczennice krakowskich szkół!

Trasa kwietniowego przejazdu będzie wiodła spod pomnika Adama Mickiewicza aż do 36 Gimnazjum im. Św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303. Tam do Masy Krytycznej dołączą uczniowie okolicznych szkół, aby w barwnym korowodzie udać się z powrotem na Rynek Główny. Dzięki uprzejmości dyrekcji gimnazjum spragnieni rowerzyści (oraz dziennikarze!) zostaną poczęstowani szkolnym kompotem, a wspólny przejazd zostanie uwieczniony na pamiątkowej fotografii.

Celem odbywających się co miesiąc Mas Krytycznych jest promowanie roweru jako codziennego środka transportu oraz integracja środowiska krakowskich rowerzystów.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Zobacz też:

KALENDARZ IMPREZ

Więcej o: